ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ 2015:

 IIIa

wychowawca: mgr Ewelina Szandała

  1. Błaszczak Patryk
  2. Drozdowski Kamil
  3. Ignatowicz Magdalena
  4. Iwanowski Gracjan
  5. Janeczko Jakub
  6. Januszewicz Krzysztof
  7. Jasiński Seweryn
  8. Kamyk Michalina
  9. Kiricow Marek
  10. Krużel Katarzyna
  11. Okulska Monika
  12. Pasławski Michał
  13. Petrykowski Damian
  14. Piekarz Patryk
  15. Pisarczyk Marta
  16. Strzelec Mateusz
  17. Szewczyk Dawid Karol
  18. Szewczyk Dawid Piotr
  19. Trybus Mateusz
  20. WochnikDariusz
  21. Woś-Jezierski Rafał

IIIb

wychowawca: mgr Iwona Grzelczak

  1. Augustyn Norbert
  2. Berkowski Paweł
  3. Budziak Andrzej
  4. Dumanowski Patryk
  5. Gwara Przemysław
  6. Horodowicz Maciej
  7. Kozak Karolina
  8. Kozłowski Radosław
  9. Kulaszyńska Dominika
  10. Moskalik Magdalena
  11. Musztafa Tomasz
  12. Różalski Przemysław
  13. Styczyńska Dominika
  14. Urbanowicz Krzysztof
  15. Wójcik Dawid
  16. Zakrawiec Paulina
  17. Zawistowski Patryk
  18. Zielonka Natalia
  19. Zielonka Patrycja
  20. Żyła Dariusz

 

 

ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ 2014:

IIIa

wychowawca: mgr Monika Ignaciuk- Borkowska

  1. Anioł Radosław
  2. Antropik Paweł
  3. Buchowski Maciej
  4. Domagała Weronika
  5. Kulisz Paulina
  6. Magdziak Sylwia
  7. Oniszczuk Brajan
  8. Polesiak Justyna
  9. Skibińska Sara
  10. Sokołowski Marcin
  11. Torba Dawid
  12. Waszkiel Dawid
  13. Wołoszyn Patryk

 

                               IIIb

wychowawca: mgr Katarzyna Romanowicz-Kłosin

  1.  Ciesiulewicz Damia
  2.  Jodłowski Andrzej
  3.   Kaczmarek Alan
  4.   Kiricow Grzegorz
  5.   Klimaszewski Ludwik
  6.   Kot Marcin
  7.   Krzyszycha Damian
  8.   Maciejewski Adrian
  9.   Moch Patryk
  10.   Poddębski Paweł
  11.   Rajczakowski Andrzej
  12.   Rączkiewicz Kamil
  13.   Sieradzki Mateusz
  14.   Sierocki Adrian
  15.   Solawa Mateusz
  16.   Szejmo Przemysław
  17.   Winnicki Paweł

 

ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ 2013:

IIIb

wychowawca: mgr Małgorzata Szczepańska 

  1. Andrzejewski Wojciech
  2. Andziulewicz Paweł
  3. Cholewa Piotr
  4. Crede Patrick
  5. Iwiński Mateusz
  6. Januszko Mateusz
  7. Kopiś Kamil
  8. Koprowski Stanisław
  9. Mąka Mateusz
  10. Mularczyk Łukasz
  11. Pasternak Adam
  12. Urbaniak Daniel
  13. Zawadzki Patryk

 IIIa

wychowawca: mgr Katarzyna Romanowicz-Kłosin

  1. Babicz Michał
  2. Białoń Mateusz Piotr
  3. Gutka Sebastian Wiesław
  4. Kaczarewska Paulina
  5. Kowaluk Nela
  6. Kumoś Mateusz
  7. Malkiewicz Patryk Miłosz
  8. Pawlus Michał
  9. Skarboń Piotr Bartłomiej
  10. Śmiernow Paweł Jan
  11. Wiernicki Damian Dawid
  12. Wiernicki Mateusz Piotr
  13. Zdunek Dominika Wiesława
  14. Zimowski Kamil Robert

 IIa

wychowawca: mgr Monika Ignaciuk-Borkowka

  1. Banach Katarzyna
  2. Frankowska Dorota Paulina
  3. Jędrzejczyk Dawid
  4. Kowalczyk Paweł Mirosław
  5. Krawczyk Patrycja
  6. Luszowski Stanisław
  7. Marciniszyn Magda Sylwia
  8. Matyjaszkiewicz Michał
  9. Prawdzin Monika Emilia
  10. Skwierczyńska Nikola Katarzyna
  11. Stonik Paulina Izabela
  12. Zaborowska Dagmara
  13. Zaborowska Izabela Daniela

IIc

wychowawca:  mgr Marta Rogólska

  1. Antczak Klaudia Wiesława
  2. Bertosz Dominik Daniel
  3. Bogumił Angelika
  4. Jabkowski Maciej
  5. Jarzębecka Dominika
  6. Orkowska Katarzyna Mariola
  7. Ostrouch Justyna Daniela
  8. Pacholik Dawid Kamil
  9. Rojek Karolina
  10. Tyc Julita Weronika
  11. Tyc Katarzyna Justyna

 

ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ 2012:

IIIb

wychowawca: mgr Monika Siedlecka

  1. Buła Marcin
  2. Dołęga Mateusz
  3. Dudziak Dariusz
  4. Kaczarewski Krzysztof
  5. Kamiński Łukasz
  6. Kluza Krzysztof
  7. Kot Robert
  8. Ksobiech Konrad
  9. Kuznowicz Maciej
  10. Łakomy Wojciech
  11. Oberc Grzegorz
  12. Podsiadło Adrian
  13. Roskowiński Marcin
  14. Sokołowski Dawid
  15. Szuniewicz Dawid
  16. Wal Łukasz

 IIIa

wychowawca: mgr Rita Janas

  1. Drozdek Rafał
  2. Dzikowski Łukasz Marian
  3. Hartramph Adam
  4. Hryniewicz Kamila Iwona
  5. Klewko Daniel Łukasz
  6. Korzeniowski Rafał Krystian
  7. Kowalik Malwina Katarzyna
  8. Kreis Jakub Wojciech
  9. Kruk Krzysztof
  10. Kumoś Mateusz Łukasz
  11. Lenard Piotr Przemysław
  12. Łata Rafał Grzegorz
  13. Maciejewski Dawid Sławomir
  14. Magdziak Adam Dawid
  15. Mendak Maciej Artur
  16. Ostrouch Radosław Łukasz
  17. Pastuła Krystian Mateusz
  18. Raubo Jarosław Artur
  19. Sienkiewicz Damian Łukasz
  20. Skrzekut Patryk Dawid
  21. Sobczak Rafał Stanisław
  22. Urbaniak Patryk Mateusz
  23. Wawrzos Kamil Damian
  24. Zaguła Daniel Mariusz
  25. Żołnierek Natalia

 IIb

wychowawca: mgr Katarzyna Romanowicz-Kłosin

  1. Kowalczyk Damian Błażej
  2. Prawdzin Jacek Michał
  3. Prawdzin Szymon Janusz
  4. Radziszewski Remigiusz Mariusz
  5. Sarnacki Paweł Adam
  6. Szczecina Patryk Kamil
  7. Żurawski Paweł Mateusz

 IIa

wychowawca: mgr Jolanta Imiołek

  1. Bogdan Joanna Iwona
  2. Bruszniewski Adrian
  3. Grońska Patrycja Magdalena
  4. Gumieniak Paulina Patrycja
  5. Jachimowska Justyna
  6. Jarmakiewicz Jolanta
  7. Jurgielewicz Katarzyna Eleonora
  8. Kamińska Justyna
  9. Kamyk Patrycja Małgorzata
  10. Kozłowska Agnieszka
  11. Mąkowska Barbara
  12. Ozga Anna
  13. Piasecka Joanna Aleksandra
  14. Połczyńska Dominika Małgorzata
  15. Potocka Marta Agnieszka
  16. Ruszkiewicz Adam Krzysztof
  17. Sołtowski Adam Krzysztof
  18. Szemiel Sandra
  19. Wójtowicz Katarzyna

 

ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ 2011:

IIIb

wychowawca: mgr Małgorzata Szczepańska

  1. Ciesielski Andrzej Tomasz
  2. Ćwiok Emil
  3. Jańczyk Rafał Paweł
  4. Jaszkiewicz Daniel Marcin
  5. Jaszkiewicz Sylwester
  6. Kaczarewski Kamil
  7. Karolewski Paweł
  8. Klimaszewski Mateusz Błażej
  9. Kluza Mariusz
  10. Koman Damian Sebastian
  11. Kostek Konrad Jerzy
  12. Kozak Dawid Łukasz
  13. Lewandowski Tomasz Paweł
  14. Lula Sylwester Mateusz
  15. Mimier Marcin Krystian
  16. Mularczyk Bartosz Marcin
  17. Orzechowski Leszek Ernest
  18. Rak Szymon Kamil
  19. Rekowski Kordian Celestyn
  20. Sobczak Łukasz Piotr
  21. Sokołowski Bartłomiej
  22. Sroczyński Mateusz Kacper
  23. Stelmaszek Dariusz Sławomir
  24. Szymonowicz Krystian Seweryn

 IIa

wychowawca: mgr Monika Ignaciuk-Borkowska

  1. Askuntowicz Łukasz
  2. Bakalski Jakub
  3. Borkowska Sylwia
  4. Chimczuk Elżbieta
  5. Cholewa Paweł Mariusz
  6. Czykieta Roksana
  7. Kocój Sylwia Patrycja
  8. Kulaszyńska Lucyna Ewa
  9. Łukomska Natalia Malwina
  10. Malczewska Sandra
  11. Markowska Kinga Malwina
  12. Ostrouch Paulina Dorota
  13. Potocka Roksana Ewa
  14. Prawdzin Patrycja
  15. Puchaczewska Elżbieta Irena
  16. Reszka Marta Magdalena
  17. Sekuła Kamila
  18. Sierocki Patryk Jerzy
  19. Skiba Małgorzata
  20. Świątek Daniel Mateusz
  21. Wittmann Natalia
  22. Wojtowicz Damian Jacek
  23. Woźniak Katarzyna
  24. Woźniak Tomasz Krzysztof
  25. Wysocka Monika Izabela

 IIIa

wychowawca: mgr Katarzyna Bronowicka

  1. Babicz Paweł Patryk
  2. Buca Damian
  3. Chojnacki Przemysław
  4. Dudziak Marcin
  5. Falecki Mateusz Patryk
  6. Giruć Kamila
  7. Głowacki Adam
  8. Jaworski Rafał Waldemar
  9. Joć Natalia
  10. Jula Kamila Katarzyna
  11. Kowalski Krzysztof Adam
  12. Kozak Marcin
  13. Lewandowski Bartosz Ireneusz
  14. Niestiew Krystian Mikołaj
  15. Serek Dawid Wojciech
  16. Skiba Grzegorz Krzysztof
  17. Sobiewska Julianna
  18. Sobol Paulina Ewa
  19. Szeląg Marzena Iwona
  20. Urbaniak Łukasz Jarosław
  21. Wolniak Tomasz Bogusław

 

ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ 2010:

IIIa

wychowawca: mgr Krystyna Młynarczyk

  1. Babiak Dariusz
  2. Babicz Mateusz
  3. Barszczowski Paweł
  4. Barwiński Daniel Rafał
  5. Baut Roksana Weronika
  6. Brendowski Krystian Zbigniew
  7. Choiński Maciej Jerzy
  8. Chyliński Krystian Mirosław
  9. Domagała Robert Stanisław
  10. Giruć Piotr Paweł
  11. Hawłas Mateusz
  12. Jędrzejczyk Adrian Robert
  13. Juchniewicz Łukasz Mateusz
  14. Juralewicz Monika
  15. Karolewicz Wojciech
  16. Krzywda Adrian Zbigniew
  17. Kwiatkowski Łukasz
  18. Lewandowski Mateusz Łukasz
  19. Mimier Arkadiusz Andrzej
  20. Młodzieniewski Patryk Stanisław
  21. Nalepa Kamil Aleksander
  22. Sazoński Krzysztof
  23. Sekuła Karol Michał
  24. Zaguła Greta Katarzyna
  25. Zborowski Damian Bartłomiej

 IIIb

wychowawca: mgr Zdzisław Szkadun

  1. Białka Paweł
  2. Bogumił Paweł
  3. Klein Mateusz
  4. Kowcz Sławomir
  5. Krawiec Kamil
  6. Lechocki Krzysztof
  7. Ławicki Mateusz
  8. Marek Marcin
  9. Mikulski Marcin
  10. Miodowski Tomasz
  11. Musiał Kamil
  12. Nowosielski Albert Zdzisław
  13. Pich Patryk
  14. Pokrywka Piotr
  15. Raubo Marek
  16. Urbaniak Kamil
  17. Wiśniewski Krzysztof
  18. Wnuk Marcin
  19. Wroński Artur
  20. Zentel Kamil
  21. Zieliński Adam Szymon
  22. Zinów Mateusz Zdzisław

 IIa

wychowawca: mgr Katarzyna Bronowicka

  1. Bachniak Agnieszka Jadwiga
  2. Białecki Mateusz Maciej
  3. Kuzik Tomasz
  4. Marek Paweł Szymon
  5. Mielańczuk Roksana
  6. Nawojczyk Agnieszka Bernadeta
  7. Nawojczyk Marta Weronika
  8. Orkowska Iwona Wioleta
  9. Potocki Arkadiusz Rafał
  10. Rebska Paulina Helena
  11. Serdeczna Katarzyna
  12. Sękowska Iwona Janina
  13. Witkowski Piotr Paweł

 

ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ 2009:

IIIb

wychowawca: mgr Wiesława Dąbrowa

  1. Babiak Bartłomiej Stefan
  2. Biernacki Marcin
  3. Błaszczak Patryk
  4. Gliwiński Piotr
  5. Jaszewski Rafał Szymon
  6. Kopiś Mateusz
  7. Kordalski Łukasz Piotr
  8. Krasny Mirosław Mateusz
  9. Nowosielski Norbert Adam
  10. Pogorzelski Piotr Tadeusz
  11. Sasiela Łukasz Tomasz
  12. Styczyński Aleksander Cezary
  13. Tuńczyk Mateusz Krzysztof
  14. Wasyliszyn Mateusz Marek
  15. Włodarczyk Dawid Piotr
  16. Wojtczak Rafał Stefan

 IIIa

wychowawca: mgr Renata Nowak

  1. Benisz Grzegorz Dariusz
  2. Benisz Kamil
  3. Błaszczak Joanna Anna
  4. Buchowski Paweł Michał
  5. Janeczko Łukasz
  6. Jaworski Krystian Marek
  7. Kaszuba Marta Jadwiga
  8. Kowcz Kamil Szymon
  9. Kruczkowski Krzysztof Jan
  10. Lisowski Karol Piotr
  11. Majzner Dawid Łukasz
  12. Makras Ireneusz
  13. Michajluk Paweł Grzegorz
  14. Rebski Marcin Tomasz
  15. Szostak Maciej
  16. Tabańska Kornelia Amelia

 IIa

wychowawca: mgr Marta Rogólska

  1. Antczak Magdalena
  2. Bukowska Aneta Justyna
  3. Ćwiczyńska Małgorzata Teresa
  4. Dam Żaneta Danuta
  5. Długosz Wioleta
  6. Dubij Jarosław
  7. Fereńczuk Wojciech Leszek
  8. Górny Maciej
  9. Isko Paulina Katarzyna
  10. Jodłowska Katarzyna Iwona
  11. Kędzierska Paulina Maria
  12. Korczyc Natalia Amanda
  13. Kucierska Monika
  14. Kulaszyńska Roksana Teresa
  15. Mimier Agata Wioletta
  16. Mrozik Katarzyna Angelika
  17. Mytych Wioleta Katarzyna
  18. Nawój Anita
  19. Sawicka Ewelina
  20. Sienkiewicz Kamila Irena
  21. Skóra Dorota
  22. Swarzyńska Wioletta
  23. Szafran Karolina Lilianna
  24. Szymańska Angelika Weronika
  25. Tyrcz Mateusz Piotr
  26. Warzecha Dorota
  27. Żurawski Piotr Michał

 

ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ 2008:

IIa

wychowawca: mgr Marta Rogólska

  1. Benisz Karolina Angelika
  2. Bohdanowicz Anna
  3. Bukowska Katarzyna Joanna
  4. Chrzanowska Sylwia
  5. Czyżewski Mateusz
  6. Grzywna Małgorzata
  7. Hanasz Eliza Michalina
  8. Jaworska Urszula
  9. Kisiel Anna Janina
  10. Kłak Anna
  11. Kołodziejski Kamil
  12. Kowalska Edyta Teresa
  13. Kożuchowska Wioletta Agnieszka
  14. Kutkowski Michał
  15. Mackiewicz Dana Iwona
  16. Mierzwa Grzegorz
  17. Nowicka Paulina Iwona
  18. Pabich Patrycja
  19. Pazowska Monika Edyta
  20. Rutkowski Łukasz
  21. Sokołowska Karolina
  22. Stańczuk Adrian Franciszek
  23. Włodarek Mariola Faustyna
  24. Wołyńska Izabela
  25. Wójcik Marta Jadwiga

 IIIa

wychowawca: mgr Grażyna Hutnik

  1. Arciemowicz Bartłomiej
  2. Baszak Robert Bartosz
  3. Bednarek Przemysław Zdzisław
  4. Borkowski Piotr
  5. Cygan Łukasz Stanisław
  6. Gliwiński Tomasz Stanisław
  7. Kiwacz Adrian Kamil
  8. Kownacki Łukasz
  9. Krzywda Krystian Adam
  10. Kubis Mateusz Maurycy
  11. Kumoś Krzysztof Mariusz
  12. Lewicki Przemysław Artur
  13. Liszka Patryk
  14. Łań Sylwia Joanna
  15. Łazarski Adrian
  16. Łazarski Łukasz
  17. Młodzieniewski Sławomir Rafał
  18. Nykiel Marcin Szczepan
  19. Opolski Robert Krzysztof
  20. Orzeł Grzegorz
  21. Ostrowski Dariusz Jacek
  22. Pałys Mateusz Michał
  23. Potocki Adam
  24. Staszak Dawid Oskar
  25. Strzelec Stanisław
  26. Trybus Wojciech
  27. Walenista Łukasz Michał
  28. Zentel Marcin
  29. Zwierzański Damian Mateusz

 

ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ 2007:

IIa

wychowawca: mgr Mieczysław Gnach

  1. Czubak Małgorzata Joanna
  2. Dziarkowska Aleksandra
  3. Dzik Wioleta Katarzyna
  4. Jochym Natalia
  5. Kiwińska Magdalena Agata
  6. Konopnicka Beata
  7. Korościk Róża Natalia
  8. Kostecka Paulina
  9. Kozaczuk Paweł Jan
  10. Kurak Anna Elżbieta
  11. Ławicka Julita Magdalena
  12. Marciniak Patrycja
  13. Musiał Bartosz Błażej
  14. Nowak Adam
  15. Tomaszewska Kamila
  16. Wołosecka Marcela

 IIIa

wychowawca: mgr Katarzyna Romanowicz-Kłosin

  1. Bojczuk Bartosz Michał
  2. Cierlik Konrad
  3. Czerniawski Jordan Cyprian
  4. Dubiel Dariusz Bronisław
  5. Gadecki Jakub Roman
  6. Kerbein Marcin
  7. Korczyc Łukasz Paweł
  8. Król Łukasz
  9. Krzysiak Sylwester Wacław
  10. Makowski Dariusz
  11. Maras Wojciech
  12. Misiak Damian
  13. Patynko Piotr Rafał
  14. Romaniuk Radosław Jerzy
  15. Skiba Mateusz Marek
  16. Szczokot Krystian Robert
  17. Wilczyński Adam
  18. Wiśniowiecki Radosław Jan
  19. Zalewski Bartłomiej

 IIb

wychowawca: mgr Edyta Koszak

  1. Fornalczyk Natalia Agnieszka
  2. Gnat Marta Bożena
  3. Herdzik Joanna
  4. Jakubowska Katarzyna
  5. Kusznier Katarzyna
  6. Michalczewska Anna Stefania
  7. Puchaczewska Marlena Katarzyna
  8. Siergun Piotr Jan
  9. Tetuch Małgorzata

 IIIb

wychowawca: mgr Wiesława Dąbrowa

  1. Barbarowicz Klaudia Barbara
  2. Czajkowski Łukasz Krzysztof
  3. Czakanowski Tomasz
  4. Dasiak Maciej Adam
  5. Drożdżyński Przemysław
  6. Dudziak Mariusz
  7. Faściszewski Przemysław
  8. Fliszkiewicz Damian Janusz
  9. Jurkiewicz Przemysław Paweł
  10. Kondratowicz Krystian
  11. Kowalski Jacek Tomasz
  12. Krasowski Dawid
  13. Kulaszyński Paweł Piotr
  14. Lipnicka Daria Stanisława
  15. Magierowski Rafał
  16. Markowski Przemysław Jakub
  17. Miętus Grzegorz Paweł
  18. Piliński Krzysztof Andrzej
  19. Reszka Kamil Piotr
  20. Rotkiewicz Paweł Grzegorz
  21. Sarzyński Karol
  22. Suduł Klaudia
  23. Waszkowiak Piotr Krzysztof

 

ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ 2006:

IIa

wychowawca: mgr Marta Rogólska

  1. Andruszkiewicz Anna Julita
  2. Bojar Marta
  3. Burbul Marek
  4. Cygan Natalia Irena
  5. Darul Joanna
  6. Górski Przemysław Franciszek
  7. Greniuk Kamila Anna
  8. Grzechnik Karolina Magdalena
  9. Hubko Anna Maria
  10. Jankowska Sylwia Marzena
  11. Karczewska Joanna Roksana
  12. Kucierska Anna
  13. Lipiec Grażyna Władysława
  14. Makarewicz Malwina Ewelina
  15. Mangold Tomasz
  16. Mroczek Anna Maria
  17. Pacek Dorota Dagmara
  18. Ptasiuk Tomasz Grzegorz
  19. Reszka Adrian Rafał
  20. Sądaj Joanna
  21. Skórka Aneta Aleksandra
  22. Strzelec Julita Dominika
  23. Swarzyńska Justyna Irena
  24. Szczegóła Wioletta Iwona
  25. Tomaszewska Ewa
  26. Zaparty Kamil
  27. Żabska Mariola

 IIIa

wychowawca: mgr Wiesława Dąbrowa

  1. Antonczenko Piotr
  2. Baszak Rafał Łukasz
  3. Buczek Krystian
  4. Bujak Marcin Sylwester
  5. Buła Wojciech Mirosław
  6. Bury Krzysztof Kazimierz
  7. Capar Jarosław Zygmunt
  8. Chrobot Daniel Stanisław
  9. Dubis Marcin Mariusz
  10. Hryniewicz Andrzej Krzysztof
  11. Kozak Krzysztof Kamil
  12. Krzyśków Kamil
  13. Lechocki Daniel
  14. Lisowski Kamil
  15. Łań Grzegorz Krzysztof
  16. Łobaza Szymon Ryszard
  17. Marcinowski Marcin Kamil
  18. Miter Łukasz
  19. Mrowca Kamil Adam
  20. Pajor Paulina Janina
  21. Pączek Sylwester Jan
  22. Piliński Marcin Jan
  23. Puchaczewski Łukasz Adrian
  24. Sabat Patryk Adam
  25. Sarmacki Mariusz Wiktor
  26. Sieradzki Marcin Piotr
  27. Skierś Łukasz Michał
  28. Strzeżys Rafał
  29. Szafrański Jarosław Mieczysław
  30. Woźniak Sebastian Stanisław
  31. Wójcik Mariusz Stanisław
  32. Zenka Paweł
  33. Żółkiewski Arkadiusz Grzegorz