ABSOLWENCI TECHNIKUM 2015:

wychowawca: mgr inż. Marta Rogólska

  1. Aleksandrowicz Paweł
  2. Czernia Leonard
  3. Dobrowolski Daniel
  4. Kołatek Marek
  5. Koncewicz Dawid
  6. Kulik Dawid
  7. Kusiakiewicz Krzysztof
  8. Maszota Maciej
  9. Murawicki Andrzej
  10. Smoliński Konrad
  11. Spiżewski Sebastian
  12. Szczerbicki Krzysztof
  13. Ścigan Radosław
  14. Zbaraszewski Mateusz
  15. Zubczyński Wojciech
  16. Kobusiak Paulina
  17. Król Angelika
  18. Okulska Aneta
  19. Paszkowska Paula
  20. Walińska- Choruza Dagmara
  21. Woźniak Anna
  22. Zglińska Anita

 

ABSOLWENCI TECHNIKUM 2014:

wychowawca: mgr Agnieszka Adamczyk

  1. Barbarowicz Emanuela
  2. Bobrow Kamila
  3. Deka Kamil
  4. Dubiel Paweł
  5. Głowacki Emil
  6. Gmórska Ewa
  7. Hryniewiecki Paweł
  8. Jastrzębski Wojciech
  9. Jaworski Daniel
  10. Kijowska Joanna
  11. Korpysa Jakub
  12. Krawiec Patryk
  13. Lipiec Edyta
  14. Maciejewski Krzysztof
  15. Pilińska Kamila
  16. Pizoń Grzegorz
  17. Ptapowa Olesia
  18. Słobodzian Anna
  19. Szuniewicz Jakub
  20. Tabańska Małgorzata
  21. Tkaczyk Rafał
  22. Wołoszyn Paweł
  23. Zacharczuk Przemysław

ABSOLWENCI TECHNIKUM 2013:

IVT

wychowawca: mgr Iwona Grzelczak

  1. Bieńko Konrad
  2. Chomentowski Szymon
  3. Czarnecki Przemysław
  4. Czech Gracjan
  5. Kordalski Maciej
  6. Lewandowski Piotr
  7. Mechowski Marcin
  8. Mizioł Emil
  9. Moczarski Szymon
  10. Orzoł Bartosz
  11. Płomiński Patryk
  12. Stelmaszek Mariusz
  13. Szpak Krzysztof
  14. Szymański Szymon
  15. Szyszko Krzysztof
  16. Walenciak Przemysław
  17. Więcewicz Marta
  18. Winnicka Żaneta
  19. Zakrzewski Błażej
  20. Zawadzki Daniel
  21. Zub Kamil

 

ABSOLWENCI TECHNIKUM 2012:

IV T

wychowawca: mgr Monika Siedlecka

  1. Baszak Wioleta Maria
  2. Biernacka Kamila
  3. Bokisz Amanda Anna
  4. Dżbik Małgorzata Natalia
  5. Jandy Kamil Jan
  6. Jaworska Iwona Grażyna
  7. Jóźwiak Damian Roman
  8. Kaźmierczak Monika Maria
  9. Krużyński Krystian Kamil
  10. Kwiatkowski Grzegorz
  11. Moczarski Przemysław Ryszard
  12. Murawicki Aleksander
  13. Najda Aneta
  14. Orzełek Mateusz Adam
  15. Pogorzelski Mateusz
  16. Połowień Natalia Katarzyna
  17. Radwańska Dominika Agnieszka
  18. Stolarska Żaneta Nina
  19. Ulatowska Patrycja
  20. Węcławowicz Łukasz Sebastian

 

ABSOLWENCI TECHNIKUM 2011:

IV T

wychowawca: mgr Monika Ignaciuk- Borkowska

  1. Czerkawska Olga
  2. Dębowiecki Piotr
  3. Drożdżyński Piotr Jan
  4. Dudzik Karol Wiktor
  5. Jastrzębska Anna Małgorzata
  6. Koziński Łukasz Andrzej
  7. Krysa Piotr Jan
  8. Kryza Magdalena Kamila
  9. Kutkowski Dariusz
  10. Lachowicz Kamil
  11. Lipka Magdalena
  12. Martyna Kamil Marcin
  13. Pańczuk Andrzej Jacek
  14. Początek Mateusz
  15. Rebejko Bartosz Szymon
  16. Rudek Przemysław
  17. Surmacz Sebastian Krzysztof
  18. Waszak Kamila Róża

 

ABSOLWENCI TECHNIKUM 2010:

IV T

wychowawca: mgr Mieczysław Gnach

  1. Baranek Paweł
  2. Bonarski Szymon
  3. Buksa Marek Marcin
  4. Czerniak Łukasz
  5. Galik Bartłomiej
  6. Greniuk Łukasz
  7. Gruby Ewelina
  8. Klapa Rafał
  9. Klimek Patryk
  10. Kopacz Paweł
  11. Kot Adam
  12. Kot Anna
  13. Kruk Mariola
  14. Łań Judyta
  15. Muzyka Justyna
  16. Niebieszczański Paweł
  17. Pasiak Joanna
  18. Pawlikowski Konrad
  19. Pietruszewski Adrian
  20. Ptasiuk Bartłomiej
  21. Rebejko Katarzyna
  22. Skuczyńska Paulina
  23. Stala Szymon
  24. Stec Jakub
  25. Stępień Paweł
  26. Strzelec Angelika
  27. Szpilarewicz Wojciech
  28. Szybowicz Rafał
  29. Szyszko Łukasz
  30. Twardochleb Marta
  31. Więcewicz Martin
  32. Wojtanowski Jarosław
  33. Wroński Sylwester
  34. Zacharczuk Dariusz
  35. Zakrzewski Przemysław
  36. Żmuda Marcin

 

ABSOLWENCI TECHNIKUM 2009:

IV T

wychowawca: mgr Iwona Grzelczak

  1. Baszak Joanna
  2. Białek Agnieszka
  3. Biernacka Beata
  4. Bogdan Ireneusz
  5. Charmuszko Krystyna
  6. Chojnacki Mirosław
  7. Czech Anna
  8. Dołęga Szymon
  9. Gębala Karolina
  10. Halama Jarosław
  11. Haniszewski Jacek
  12. Jankowska Angelika
  13. Jaszewski Piotr
  14. Klap Mariusz
  15. Kuczyński Dawid
  16. Kusiakiewicz Piotr
  17. Lipnicki Miłosz
  18. Lisicka Patrycja
  19. Łozowski Paweł
  20. Maciejewski Łukasz
  21. Muzyka Łukasz
  22. Ochendowski Mateusz
  23. Oniszczuk Ariel
  24. Pich Kamil
  25. Raczek Wojciech
  26. Sękalski Rafał
  27. Sych Kamil
  28. Ścigan Justyna
  29. Waszkowiak Iwona
  30. Waszkowiak Paweł
  31. Wencel Szymon
  32. Wołoszyn Benita
  33. Zadorożny Artur
  34. Zakrzewski Bartosz
  35. Złotek Paulina

 

ABSOLWENCI TECHNIKUM 2008:

IV T

wychowawca: mgr Iwona Grzelczak

  1. Białka Paulina
  2. Gąsiorowska Anna
  3. Gębala Karolina
  4. Juszkiewicz Krzysztof
  5. Kamiński Łukasz
  6. Matusiak Bartosz
  7. Murawska Anna
  8. Ociesa Marcin
  9. Paluch Kamila
  10. Piątczak Paweł
  11. Stadnik Przemysław
  12. Starzykowska Joanna
  13. Swarzyński Jakub
  14. Szpak Natalia
  15. Szpak Olga
  16. Śliwiński Paweł
  17. Tuniewicz Karolina
  18. Witkoś Monika
  19. Zjawin Kamil

 

ABSOLWENCI TECHNIKUM 2007:

IV T

wychowawca: mgr Małgorzata Wiśniewska

  1. Baszak Magda Joanna
  2. Broda Paulina Helena
  3. Burchart Paulina Jadwiga
  4. Chomicka Justyna Małgorzata
  5. Flakus Kamil Michał
  6. Habura Łukasz Krzysztof
  7. Haręzga Paweł
  8. Herdzik Krzysztof
  9. Jagiełło Anna Katarzyna
  10. Jaworska Agnieszka
  11. Kordalski Paweł Tomasz
  12. Kot Marcin
  13. Kownacka Ewelina Teresa
  14. Kulik Paulina Irena
  15. Lisecka Magda Marta
  16. Opolski Seweryn
  17. Ordasz Emil
  18. Pawłowicz Dariusz
  19. Przywarty Grzegorz
  20. Rebejko Paweł Michał
  21. Rek Ewelina Urszula
  22. Rożko Łukasz
  23. Sieradzka Kamila Joanna
  24. Sołoducha Justyna
  25. Suszek Gabriela
  26. Szpineta Bartosz
  27. Szumisz Malwina Jolanta
  28. Tarasewicz Bartłomiej Marian
  29. Wawer Sylwester Tomasz
  30. Wiśniewska Jolanta
  31. Wolski Jarosław
  32. Żądło Justyna Paulina

 

ABSOLWENCI TECHNIKUM 2006:

IV T

wychowawca: mgr Mieczysław Gnach

  1. Cierlik Justyna
  2. Daszkiewicz Joanna
  3. Dyguś Dariusz Jan
  4. Faściszewski Paweł
  5. Groszewski Dominik Waldemar
  6. Haniszewska Katarzyna
  7. Konarski Paweł
  8. Kotarba Edyta
  9. Kowalski Adam
  10. Kruk Małgorzata
  11. Makowska Magdalena
  12. Olejnik Michał
  13. Olejnik Piotr
  14. Piliński Rafał Jan
  15. Siemieniako Ewelina Weronika
  16. Strzelec Ireneusz
  17. Szymkowiak Alicja
  18. Zatorski Krzysztof Marian