Narodowe czytanie odbyło się już po raz szósty. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II po raz drugi uczestniczył w tego rodzaju przedsięwzięciu :)

Współorganizatorami ogólnopolskiego czytania „Wesela” byli: 

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim , Biblioteka Publiczna oraz Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim. Wśród czytających znaleźli się między innymi: Senator RP Rafał Ślusarz, członek Zarządu Powiatu Małgorzata Szczepańska, Katarzyna Romanowicz- Kłosin- nauczyciel polonista gryfowskiej szkoły, w roli Panny Młodej- Magdalena Włodarczyk, Pana Młodego- Jakub Wolar, Gospodarza- Jan Wysopal, Wernyhory i Księdza-Mieczysław Gnach, Dziennikarza- Marcin Dec, Racheli- Joanna Małoszczyk , Zosi -Kamila Augustyn.                                                   Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się towarzyszyć nam w to cudne sobotnie południe!

z4z5z6z7z8z9z2z9,z2,z3,z4,z5,z6,z7,z8,z1