Jeżeli masz trudności   w zalogowaniu się ( zapisaniu się ) do szkoły ponadpodstawowej, a przede wszystkim do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim, to serdecznie zapraszamy Cię do naszej placówki edukacyjnej.  To u nas błyskawicznie i w miłej atmosferze rozwiążesz swój techniczny problem związany z finalnym wyborem szkoły po zakończeniu ósmej klasy.

W pakiecie zapewniamy spacer po naszej Szkole i jej pracowniach.

Jesteśmy przekonani, że pozwoli to Wam na podjęcie decyzji o przyszłej nauce w Gryfowskim ZSOiZ.

Do zobaczenia  - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych   im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim, ul. Wojska Polskiego 20, codziennie  w godzinach od 730  do 1500Można się również umówić  telefonicznie – 757813459 wew. 20.

 

Nie zwlekaj – czas nagli !  Z radością czekamy na Ciebie !

Oferta