Szanowni Uczniowie,

Wszystkich zainteresowanych studiami w Instytucie Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz tych jeszcze niezdecydowanych zapraszamy na DRZWI OTWARTE, które odbędą się 17 kwietnia 2021 r. (sobota) w godzinach 10.30 – 12.30 w formie online w aplikacji MS Teams. W załączniku program Drzwi Otwartych.

Ponadto z uwagi na aktualną sytuację związaną z pandemią koronawirusa impreza odbędzie się w tym roku w formie online w aplikacji MS Teams. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się w linku poniżej.  Na kilka dni przed imprezą osoby zainteresowane otrzymają dalsze informacje dotyczące udziału oraz logowania się. Formularz rejestracyjny będzie aktywny do 12.04.2021.

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/nfFhhvPFANdwk72p6

Załączony program oraz formularz rejestracyjny są również dostępne na stronie IFG UWr.: www.ifg.uni.wroc.pl > inicjatywy edukacyjne > drzwi otwarte.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych

Renata Nowak