Dnia 8 stycznia 2015 roku obchodziliśmy dzień hotelarza, który został zorganizowany w  akcencie noworocznym. Po oficjalnym rozpoczęciu mogliśmy obejrzeć ciekawą prezentację przygotowaną przez jedną z uczennic klasy III Technikum Hotelarskiego – Magdę Kostrzewę. Prezentacja dotyczyła niekonwencjonalnych obiektów hotelarskich oraz organizacji usług noclegowych w rodkach transportu.

Program organizacji uroczystości obejmował również konkurs wiedzy z zakresu hotelarstwa oraz konkurs kalambury, w których wygrała klasa III TH.

Podczas uroczystości uczniowie, jak i nauczyciele uczestniczyli w poczęstunku i wspólnej rozmowie, która odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze. Obsługą bufetu i serwowaniem herbaty, kawy i pysznego ciasta zajmowali się uczniowie klasy III Technikum Hotelarskiego – Nikola Wikarska, Kamil Romanowski, Kamil Frydrych i Przemek Kulik.

Zaraz po poczęstunku odbył się konkurs dotyczący składania serwetek według wzorów. W konkursie klasę III Technikum Hotelarskiego reprezentowała Kasia Wojtan i Justyna Łazarska, natomiast klasę IV – Angelika Król i Paulina Kobusiak, którym przypadło zwycięstwo w tym konkursie.

Podczas obchodów dnia hotelarza mogliśmy również podziwiać efekt pracy uczennic klasy III TH – Dominiki Bałut i Justyny Horodowicz w postaci przygotowanego przykrycia stołu karnawałowego wraz z jego przystrojeniem.

Wszystkim uczniom poszczególnych klas, którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczynili się do organizacji obchodów Dnia Hotelarza bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również nauczycielom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wspomogli przygotowanie tej uroczystości.