Dnia 6 grudnia obchodziliśmy dzień hotelarza, który został zorganizowany w mikołajkowym akcencie, wprowadzając tym samym świąteczny nastrój.

Po oficjalnym rozpoczęciu mogliśmy obejrzeć ciekawą prezentację obiektu hotelarskiego ”Malinowy Dwór”, która została przedstawiona przez Dyrektora tegoż obiektu – Panią Paulinę Baran. W  prezentacji uczestniczyli uczniowie zarówno naszej szkoły, jak również zaproszeni goście z Gimnazjum w Leśnej. W dalszej części programu został przedstawiony również film z wycieczek zawodoznawczych w których uczestniczyli nasi uczniowie, a zaraz po tym jedna z uczennic klasy II Technikum Hotelarskiego – Magda Kostrzewa, przedstawiła bardzo ciekawą prezentację na temat niekonwencjonalnych obiektów hotelarskich. Program organizacji uroczystości obejmował również występ grupy wokalnej uczniów klasy III Technikum Hotelarskiego wraz z nauczycielem  – Panią Joanną Łazur. Uczniowie Gimnazjum z Leśnej, mogli również uczestniczyć w zabawie pod nazwą kalambury otrzymując nagrody w postaci słodyczy i przyborów szkolnych. Podczas obchodów dni hotelarza mieliśmy również przyjemność gościć uczniów wraz z opiekunem z Gryfowskiego Gimnazjum. Podczas uroczystości uczniowie zarówno naszej szkoły, jak i zaproszeni goście uczestniczyli w poczęstunku i wspólnej rozmowie, która odbyła się w bardzo przyjemnej przedświątecznej atmosferze.  Na zakończenie obchodów dnia hotelarza odbył się konkurs wiedzy o hotelarstwie który wygrała klasa II Technikum Hotelarskiego, reprezentowana przez Kamila Romanowskiego i Kamila Frydrycha, którym serdecznie gratulujemy. Gratulacje należą się również Agacie Sieradzkiej i po raz kolejny Kamilowi Romanowskiemu za wygrany wewnątrzszkolny konkurs Miss oraz Mister hotelarstwa.

Chcielibyśmy podziękować uczniom klasy IV Technikum Hotelarskiego za wniesienie humorystycznego akcentu, poprzez przedstawienie kabaretu o tematyce NOWAKI w SPA.

Wszystkim uczniom poszczególnych klas, którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczynili się do organizacji obchodów Dnia Hotelarza bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również nauczycielom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wspomogli przygotowanie tej uroczystości.

Szczególne podziękowania należą się również Panu Jerzemu Horbaczowi, który ufundował ciasto i smaczne wypieki, dzięki czemu mogliśmy zorganizować tak wspaniały poczęstunek dla uczniów i zaproszonych gości.