8 czerwca w Lubawce została rozegrana Licealiada młodzieży w kolarstwie MTB. Nasza szkoła wystąpiła w tych zawodach w okrojonym składzie i mocno rezerwowym. Po raz pierwszy w ekipie znalazła się dziewczyna -Anna Juszkiewicz . Pozostali zawodnicy to : Szymon Dąbrowa, Jakub Cybórt , Dominik Wydra oraz Łukasz Kraszewski . Malownicza trasa wokół nieczynnej skoczni narciarskiej była bardzo wymagająca i technicznie trudna .

Panowie mieli do pokonania 4 pętlę ( jedna pętla liczyła 1250m) ,a Panie miały do pokonania 3 pętle. Anna Juszkiewicz w kategorii kobiet zajęła IV miejsce ,a w śród mężczyzn najlepsze miejsce zajął Szymon Dabrowa -6 miejsce , tuż za nim na metę wyscigu przyjechał Jakub Cybórt . Natomiast Dominik Wydra był 8 ,a Łukasz Kraszewski zajął 10 miejsce. Pomimo, że żaden z naszych zawodników nie zajął miejsca na podium to jako drużyna zdobyliśmy najwięcej punktów i po raz pierwszy w historii szkoły zdobyliśmy Drużynowe Mistrzostwo Dolnego Śląska w kolarstwie górskim MTB.Resized_20190608_135737_3565 (1)

Resized_20190608_134547_8372

Resized_20190608_133814_5723 I miejsceSzymon DąbrowaPuchar za I miejscezmęczeni na mecie Łukasz i KubaNa starcieSzymon odbiera pamiątkowy dyplomAnnia na mecie przygotowanie do zawodówSzymon DąbrowaJakub CybórtŁukasz KraszewskiPrzed startemprzed startem pod skoczniąposiłek przed startemgotowi do zawodówZmęczeniPuchar I miejsce