Jako organizatorzy Mistrzostw Powiatu w dniu 19 grudnia byliśmy gościnni . Nasze dwie reprezentacje zajęły 4 miejsca. Lecz należy podkreślić ,że kolejny raz pod względem organizacyjnym nie zawiedliśmy – za co dziękuję młodzieży naszej oraz Paniom : Elżbiecie, Annie i Małgorzacie za przygotowanie smacznych kanapek dla uczestników zawodów. Mistrzostwa otworzyły Pani Dyrektor Małgorzata Wiśniewska oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata  Szczepańska . Mecze były rozgrywane na pięciu stołach i grano systemem każdy z każdym .

W kategorii kobiet wygrała reprezentacja z Lubomierza ,a  w kategorii mężczyzn reprezentacja z Rakowic Wlk. Rozegrano 16 meczy .  Mistrzowie Powiatu otrzymali pamiątkowe puchary a zespoły, które zajęły miejsca od 1 do 3 pamiątkowe medale.otwarciemeczykgrająotwarcie 3medale i pucharwręczanie medaligrają w deblaLubomierzJordanLubomierzRakowiceLwówekotwarciepoczątek