Zapraszam do konkursu, którego szczegóły przedstawiam poniżej:

Szanowni Państwo,
Po raz siódmy zapraszam do udziału i do promowania VII edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Matematyka w obiektywie”.
Konkurs organizowany corocznie przez Uniwersytet Szczeciński jest bezpłatny i powszechny, łączy świat  kultury wizualnej z nauką, popularyzuje i rozwija wiedzę i kulturę matematyczną, przełamuje bariery przed matematyką.
Termin zgłoszeń: 31.10.2016 godz. 23:59
Uczestnicy:  2 grupy wiekowe (do i powyżej 20 roku życia). Aby wziąć udział w konkursie trzeba się zgłosić nawww.mwo.usz.edu.pl , podać swoje konto e-mailowe, poczekać na link aktywacyjny. Następnie wypełnić zgłoszenie. Zdjęcia (max 6 szt.) proszę wysyłać wraz z tytułami i opisami poprzez formularz elektroniczny). Ambasadorowie:osoby, które pomagają innym w udziale. Logują się na stronie konkursu i podają swoje dane i nazwiska podopiecznych, których zachęcili do Matematyki w obiektywie.
 Nagrody dla laureatów, ambasadorów: tablety, smartfony, gadżety o łącznej wartości ponad 15 tys. zł, nominacje do wystaw, kalendarza, książek, oryginalne dyplomy firmowane przez US, MEN, Rzecznika Praw Dziecka, MKiDN, listy gratulacyjne. Nagroda dodatkowa  – Prezesa Polskiego Towarzystwa Matematycznego – za zdjęcie z najciekawszym opisem matematycznym.
Konkurs w tym roku  został wyróżniony honorowymi patronatami: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydenta Miasta Szczecin,  JM Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego,  Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz  Prezesa Fundacji XX. Czartoryskich.

 

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Konkursu
dr hab. Małgorzata Makiewicz, prof. US