Przeglądając sieć natrafiłam na stronę mojego LO i zakładkę ze wspomnieniami absolwentów. Myślę, że to inspirujące, więc też postanowiłam przypomnieć trochę o sobie :)
Pisząc te słowa powróciły wszystkie miłe wspomnienia i … niepokój, że od matury minęło już 10 lat! Moją wychowawczynią była mgr Iwona Grzelczak (dzięki pani wreszcie mogłam zrozumieć meandry matematyki, chociaż pewnie i tak nie byłam w tym dobra :) Z wielkim szacunkiem wspominam również mgr Janas (były to lekcje nie tylko języka polskiego, ale dzięki Pani wiedzy i zaangażowaniu – interdyscyplinarne). Dokładnie pamiętam też lekcje fizyki z mgr Watras (wspomnienie wyprowadzania wzorów przy tablicy i dezaprobaty w Pani oczach co do naszych poczynań powraca do mnie  w najmroczniejszych snach :D

Co do mojej dalszej edukacji – w roku 2011 ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od roku 2009 do 2014 byłam menagerem w firmie farmaceutycznej o globalnym zasięgu, gdzie szkoliłam pracowników z zakresu anatomii, kardiologii i pulmonologii. Jako, że w korporacji liczy się nie tylko wiedza, a głównie wyniki finansowe, w międzyczasie w roku 2012 skończyłam studia podyplomowe z Zarządzania Sprzedażą na wrocławskiej WSB. Dwa lata później zakochałam się w kształtowaniu sylwetek i charakterów i tak o to we wrześniu 2014 uzyskałam tytuł Trenera Personalnego Akademii Sportu i Rekreacji im. Szymczaka we Wrocławiu. Karierę w korporacji zawiesiłam w październiku 2014 i przeniosłam się do Luksemburga (gdzie mieszka sporo naszych absolwentów :) Tutaj układam sobie życie na nowo i zobaczymy co z tego wyniknie za kolejne kilka lat.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,

Linda Chyska