W dniu 8 stycznia na hali w Gryfowie Śląskim odbyły  się Mistrzostwa Powiatu  szkół ponadgimnazjalnych w piłce  siatkowej dziewcząt. Wystąpiło pięć  szkół  : z Lwówka , Rakowice Wlk., Mirska , Lubomierza i gospodarze czyli nasza  szkoła. Zawody otworzyli: gospodarz obiektu Dyrektor  szkoły podstawowej nr 1 Pan Dariusz Zatońki oraz organizator/ sędzia turnieju Arkadiusz Cichoń . Rozegrano 12 meczy ,a turniej zakończył  się dopiero o godzinie 15:30. Rywalizacja była zacięta .

I miejsce ZSLG Mirsk

II miejsce ZSOiZ Lwówek

III miejsce ZSTi E Rakowice Wlk.

IV miejsce ZS Lubomierz

V miejsce ZSOiZ Gryfów Śląskiotwarcieotwarcie 2otwarcie 3przed meczemwalka na siatceMECZ ATAKKapitan MartynaLUBOMIERZ w akcjiGryfówLUBOMIERZLWÓWEKMirskRAKOWICEmecz z Mirkiemorganizator

Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu zawodów nauczycielom wychowania fizycznego ze  szkoły podstawowej nr 1 .