W dniu 6 grudnia czyli podczas MIKOŁAJEK odbył się kolejny turniej tenisa stołowego .Uczestnicy  walczyli na trzech stołach systemem pucharowym . W kategorii mężczyzn wystartowało 16 Panów , a w  kategorii kobiet 5 Pań ( najliczniejsza grupa z klasy  I T ). Mecze były zacięte i pełne emocji. Wśród gości zawitał ksiądz Norbert ( sympatyk tenisa stołowego – były zawodnik ligowy) oraz oczywiście Pani Dyrektor Małgorzata Wiśniewska , która objęła patronat nad tymi zmaganiami sportowymi . Każdy z uczestników turnieju wystąpił w czapce Mikołaja . Mistrzowie z rąk Pani Dyrektor otrzymali Puchary i wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.
W kategorii mężczyzn wygrał niespodziewanie Jordan Karolkiewicz z klasy II O ,a w kategorii kobiet wygrała uczennica z klasy III A

Anna Juszkiewicz  .

Mężczyźni  pierwsza siódemka

Jordan Karolkiewicz
Norbert Koman
Bartek Ścigan
Piotr Herdzik
Bartek Juchim
Damian WrońSki

Kobiety

1 JuSzkiewicz      Anna
2 Wiktoria Mackiewicz
3 Gabriela Andziulewicz
4 Kordalka Aneta
5 Dominika Hacia

 

1 (2)Uczniowie , którzy zajęli 3 pierwsze miejsca będą reprezentować naszą szkołę 19 grudnia na Mistrzostwach Powiatu, którego organizatorami jest właśnie Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych z Gryfowa Śląskiego 
.

2 (2)2 3DSC01697Ja tu sędziuje DSC01774DSC01709 gramyPani DyrektorsciganKOMAN MistrzyniMistrzyniMistrzDeloracjaZ MistrzamiKONIEC