W dniu 9 lutego 2017 roku nasza szkoła gościła reprezentacje szkół z powiatu lwóweckiego- podczas zmagań drużynowych w tenisie stołowym. Nauczyciele wychowania fizycznego Pani Katarzyna Bronowicka i Pan Arkadiusz Cichoń  podjęli się organizacji Mistrzostw Powiatu właśnie w tej dyscyplinie sportowej . Zawody były rozgrywane w kategorii dziewcząt i chłopców . Do Gryfowa przyjechały reprezentacje szkół :

ZSL-G z Mirska, ZSE-T Rakowic Wielkich,  ZSOiZ Lwówka Śląskiego.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             O randze tych zawodów świadczy fakt , iż przybył na nie Starosta Lwówecki Pan Marcin Fluder , który ufundował nagrody dla najlepszych drużyn w kategorii dziewcząt i chłopców. Młodzież naszej szkoły przygotowała dla zaproszonych gości i uczestników sportowych zmagań poczęstunek ( kawa, herbata, ciasto i zdrowe kanapki).

Zmagania sportowe otworzyła Pani Dyrektor ZSOiZ Gryfowa Śląskiego- Małgorzata Wisniewska- życząc wszystkim uczestnikom zdrowej, sportowej rywalizacji oraz świetnego samopoczucia w murach naszej szkoły . Zawody były rozgrywane w dwóch salach ( salce gimnastycznej oraz auli ) na sześciu stołach do tenisa stołowego. Rozegrano ponad  pięćdziesiąt spotkań zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej. Mecze były bardzo zacięte i kończyły się często wynikiem 3:2. Rozgrywki były toczone systemem każdy  z każdym.

W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały uczennice:

Anna Juszkiewicz, Marta Kuta i Magdalena Mudrak

Reprezentacja chłopców naszej szkoły wystąpiła w składzie :

Bartłomiej Ścigan , Michał Wochnik i Piotr Mika.

Klasyfikacja końcowa

Kategoria dziewcząt

I miejsce ZSOiZ Lwówek Śląski

II miejsce ZSL-G  Mirsk

III miejsce  ZSOiZ Gryfów Śląski

IV miejsce ZSE-T Rakowice

Nie dojechała szkoła z Lubomierza

 

Kategoria chłopców

I miejsce ZSOiZ Lwówek Śląski

II miejsce ZSL-G Mirsk

III miejsce ZSE-T Rakowice

IV miejsce ZSOiZ Gryfów Śląski

Nie dojechała szkoła z Lubomierza

Dzięki wsparciu Gminnego Szkolnego Związku Sportowego z Gryfowa Śląskiego   zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale ,a zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary , które zakupił Powiatowy Szkolny Związek Sportowy we Lwówku Śląskim.

Dziękujemy również Zarządowi Klubu BŁĘKITNI Krzewie Wielkie ,który użyczył stołów do tenisa stołowego oraz Radzie Rodziców naszej szkoły za ufundowanie produktów na poczęstunek.

DSC05478DSC05477DSC05476DSC05475DSC05473DSC05471DSC05470DSC05466DSC05453DSC05365DSC05371DSC05397DSC05432DSC05433DSC05387DSC05363DSC05356DSC05355DSC05358DSC05390DSC05353DSC05480