14628216_1190046967721480_1073654857_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W związku z zakończeniem edukacji w naszej szkole kilku członków Szkolnego Koła Cyklistycznego ( Kamila Romanowskiego -byłego Przewodniczącego, Kamila Frydrycha). W nowym roku szkolnym 2016/2017 musieliśmy dokonać wyborów nowego Zarządu. We wrześniu na pierwszym  spotkaniu zainteresowanych uczniów, którzy zgłosili chęć działania w tym kole dokonaliśmy wyboru Zarządu oraz określiliśmy plan działania . W głosowaniu jawnym wybrano na Przewodniczącego Koła ucznia klasy III T Marcina Deca, Wiceprzewodniczącym został Michał Jezioro ,a sekretarzem Krystian Szczepanik . Pozostali członkowie koła: Tomasz Dąbrowa , Mateusz Dąbrowa, Bartosz Kudła, Mateusz Stroński, Michał Wochnik, Szymon Jaworski, Kacper Buda. Wszyscy członkowie Koła zaakceptowali projekt nowego loga ,który przedstawił Michał . Ustalono terminy wyjazdów na rajdy rowerowe oraz treningi . Ponadto ustalono ,że Szkolne Koło Cyklistyczne pod koniec października zorganizuje wyścig MTB

o” Złotą Szprychę Powiatu”.