Operator form wtryskowych – Niemcy (Saksonia)

Jesteśmy grupą polskich firm specjalizującą się w rekrutacji i rozwoju Pracowników,
przede wszystkim na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. W ostatnich latach prężnie
rozwinęliśmy rekrutację pracowników tymczasowych w branży logistycznej i szeroko pojętej
produkcji. Na każdym etapie dbamy o prawidłowy przebieg procesu: o przejrzysty proces rekrutacji,
właściwe wprowadzenie Pracowników oraz o ich komfort pracy i rozwój.

Dla naszego Klienta szukamy Pracownika na stanowisko:

Ustawiacz form wtryskowych

Zakres obowiązków:
 odpowiedzialność za konfigurację wtryskarek, również urządzeń automatyzacji produkcji (np.
robotów podających)
 odpowiedzialność za sprawny proces produkcji i zapewnienie urządzeniom produkcyjnym
niezbędnych surowców i substancji pomocniczych
 wprowadzanie nowych produktów (wykonywanie próbek) i procesów produkcyjnych
 usuwanie usterek wspólnie z pracownikami serwisu
 stosowanie się do obowiązujących standardów jakości i wydajności

Oczekiwania:
 umiejętność konfiguracji i programowania maszyn produkcyjnych
 wykształcenie w zawodzie elektromechanika lub pokrewne (np. mechanika przemysłowego,
mechatronika lub umiejętność obsługi i programowania maszyn CNC) jest mile widziane
 entuzjastyczne podejście do pracy
 umiejętność pracy w zespole oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach
 komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 mile widziane własne auto

Nasza oferta dla Ciebie:
 ciekawa praca w dużym zakładzie produkcyjnym
 bardzo atrakcyjne zarobki plus płatne nadgodziny
 umowa o pracę (okres próbny, następnie umowa na czas określony)
 pełne szkolenie z obsługi maszyn – wtryskarek
 3-zmianowy system pracy
 praca 5 dni w tygodniu i w co drugą sobotę
 organizacja zakwaterowania
 miejsce pracy blisko granicy z Polską
 wsparcie Koordynatora na miejscu

Kontakt:

PAULINA: +48 662 265 000

WWW.IDEALGRUPA.PL

onas_igz