Znalezione obrazy dla zapytania praca obrazki

 • praca w policji -http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/praca-w-policji-na-dolnym-slasku-lista-miast,3980370,art,t,id,tm.html
 • Serwis Samochodowy zatrudni na stanowisko mechanika samochodowego. Wymagania: – doświadczenie – dobra organizacja pracy – umiejętność pracy w zespole – kultura osobista. Umów się na spotkanie, tel: 75-76-44-162
 • Zatrudnię pracowników budowlanych specjalności: montażysta stolarki budowlanej, wykończenia wnętrzarskie, elewacje, prace ogólno-budowlane. Miejsce pracy: Szklarska Poręba Kontakt: tel: 730 868 881 mail: wbslysiak@gmail.com
 • Zatrudnię pracowita osobę na stanowisko kucharz/pizzer. Istnieje możliwość doszkolenia pracownika. Oferuje dobre wynagrodzenie, proporcjonalne do wkładu własnego. Kontakt: tel. 791 039 078 .
 • Hotel*** nieopodal Jeleniej Góry poszukuje Kucharki/Kucharza. Oferujemy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, zwrot kosztów dojazdów, możliwość awansu. CV prosimy wysyłać na praca@hotelchojnik.pl, tel. +48 757 17 59 44
 • Zatrudnię murarzy pilnie, tel. 695 112 363
 • Intermarche oferuje zatrudnienie na dziale sprzedaży wyrobów garmażeryjnych, mięs, serów.Atrakcyjne wynagrodzenie.Mile widziane osoby z doświadczeniem.CV proszę przesyłać na: jeleniagora@intermarche.p, tel. 571-20-90-44
 • Pilnie poszukujemy kucharki, kucharza do pensjonatu w Szklarskiej Porębie, tel. 607 203 546
 • Zatrudnimy sprzedawcę-sklep sportowy TALVI SPORT.Praca w Szklarskiej Porębie,pełny etat,umowa. CV na maila-talvisport@vp.pl
  KATEGORIA, tel. 601 420 042
 • Praca z młodymi, kreatywnymi ludźmi. Zapewniamy szkolenie, gwarantujemy możliwość rozwoju i awansu. Stawka 13 zł. Wyślij Cv i zacznij pracę w Pizza Hut: PLPHJeleniaGora.JeleniaGora@amrest.eu, tel. 757 646 622
 •  Aktualnie do naszego zespołu w salonie własnym poszukujemy pracownika na stanowisko: SPRZEDAWCA (umowa o pracę) Cv proszę składać w salonie lub przesyłać na adres : kasiajagiello_cr@op.pl, tel. 518-460-828

 • Poszukuje 2 murarzy. Podłogi i sciany powlekane płytami.Tynkowanie zewnętrzne i wewnętrzne. Prace murarskie.95% w wewnątrz budynku. Praca na umowe o prace Duńską 18 E/h Angielski/De min stopien podst., tel. 696 976 172
 • W związku z rozwojem działu IT w naszym zakładzie produkcyjnym w Radomierzu, poszukujemy Informatyka. Mile widziane doświadczenie w HelpDesk lub w serwisie komputerowym, ze znajomością j.angielskiego, mail: rekrutacja@dr-schneider.com, tel. 757 546 007
 •  Praca na stanowisku sprzedawcy w mohito w galerii sudeckiej. Oferujemy umowę o prace. cv wraz ze zdjęciem prosze przesyłać na adres mhrekrutacja@wp.pl

 • Firma Grycan do swojej lodziarnio-kawiarni w Galerii Sudeckiej poszukuje Kandydatów zainteresowanych pracą w weekendy lub w tygodniu(elastyczny grafik). Wymagamy badań sanepid. Prosimy o przesłanie CV, e-mail: galeria.sudecka@grycan.pl
 • Intermarche zatrudni kucharza-gastronoma oraz szefa kuchni.Atrakcyjne wynagrodzenie.Miele widziane doświadczenie.CV proszę składać osobiście lub na e-maila: jeleniagora@intermarche.pl, tel. 571-20-90-44
 • Zatrudnimy mechanika samochodów osobowych na umowę o pracę. Miła atmosfera i wysokie zarobki. Więcej informacji udzielimy telefonicznie, tel. 502 573 702
 • Hotel w Szklarskiej Porębie zatrudni młodzież na okres ferii na stanowiska: kelner, barman, pokojowa. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i pracę w zgranym zespole, tel. 757 528 000
 • Pałac Paulinum poszukuje osoby na stanowisko kucharza/rki. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie swojego CV na adres: ggrycak@palac-wojanow.pl, tel: 785 677 775