Od wczesnych godzin rannych na ulicach naszego miasta kwestują uczniowie z ZSOiZ im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim:

Weronika Nowak kl.IIa, Aleksandra Bentkowska kl.IIa, Krystian Szczepanik kl.IVTi, Karol Pałażej kl. IVTi, Aneta Kordalska kl.Ia, Paulina Szelestowska kl.Ia, Wiktoria Zborowska kl.IT, Jan Bogdziewicz kl.IT, Piotr Sękowski kl. IT, Grzegorz Karolewski kl. IT, Aleksandra Kurzeja kl.IIT, Magdalena Milewska kl.IIT, Angelika Baran kl.IIo, Martyna Ślusarczyk kl.IIo, Adrian Koman kl. IIIa,

którzy nie bacząc na kiepską pogodę, poświęcają swój czas dla dobra i zdrowia ciężko chorych dzieci.

Nasza młodzież zbiera do puszek pieniążki za które zostaną zakupione tak  zaawansowane urządzenia jak chociażby: rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG (w tym aparaty mobilne), wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy czy sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym dla gastroenterologii.

JpegJpegJpegJpegJpeg