Grupa cyklistyczna ze szkoły uczestniczyła w rajdzie rowerowym organizowanym w dniu 23.04.2016 roku przez Powiat Lwówecki. W tym roku padł rekord, gdyż prawie 400 osób uczestniczyło w tym przedsięwzięciu. Pomimo chłodnego dnia wiele osób stawiło się na starcie tego rajdu. Wśród nich byli nasi uczniowie ze Szkolnego Koła Cyklistycznego pod opieką Pana Andrzeja Szczepańskiego i Arkadiusza Cichonia.Do pokonania mieliśmy malowniczą trasę liczącą 30 kilometrhdrburstów , którą silna grupa z Gryfowa pokonała w ekspresowym tempie ( cała grupa 11 osobowa przyjechała w pierwszej dwudziestce – na prawie 400 osób startujących). Po ukończeniu rajdu organizatorzy zapewnili dla uczestników smaczny posiłek ( smaczny obiad) oraz drobne upominki.

Wspaniała atmosfera oraz malownicza trasa sprawiły,że ten dzień pomimo chłodu był spędzony na sportowo i wesoło!!!

 

 

 

dav davdavdavdavdavdavhdrhdrhdrhdrhdr