29.04. 2016 roku rozstaliśmy się z kolejnym rocznikiem naszych absolwentów, uczniami klasy IV Technikum Informatycznego i Techniku Hotelarskiego, którego wychowawcą przez ostatnie dwa i pół roku była Pani Agata Pender. Była to ciepła i wzruszająca uroczystość.

Uczniowie wysłuchali słów pożegnania od Pani Dyrektor, M. Wiśniewskiej, Starosty Lwóweckiego Pana M. Fludera, Przewodniczącego Rady Powiatu Lwóweckiego Pana D. Koko oraz Józefa Mrówki.

Na uroczystym apelu wszyscy zostali docenieni i zauważeni, uczniowie otrzymali nagrody za naukę, między innymi Dominika Bałut i Justyna Horodowicz za bardzo dobre osiągnięcia w nauce w latach 2012-2016 – jeszcze raz serdecznie gratulujemy wysokich wyników. Były też podziękowania dla wolontariuszy za bezinteresowną pomoc pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Mirsku nagrody wręczyła Prezes Stowarzyszenia HOMO VIATOR -I. Grzelczak oraz sportowców, Samorządu Uczniowskiego i Koła Bibliotecznego.

Pełen ciepłego humoru program artystyczny przygotowali uczniowie z kl. III technikum, pod czujnym okiem Pani Eweliny Szandały. To połączenie typowej scenki kabaretowej z życiem codziennym w szkole, dało fantastyczny rezultat. Wszyscy ciepło i bardzo wesoło przyjęli to przedstawienie.

Jeszcze raz gratulujemy pozytywnego zakończenia czteroletniej edukacji i działalności na wielu płaszczyznach. Życzymy realizacji marzeń, szerokiej drogi ,gdziekolwiek zaprowadzi Was los.