10-11.06.2015r. odbył się dwudniowy  rajd Szkolnego Koła Turystycznego w Karkonosze. Na teren Karkonoskiego Parku Narodowego wchodziliśmy od strony wodospadu Kamieńczyka, w górę szliśmy szlakiem czerwonym do schroniska na Hali Szrenickiej. Po dotarciu na Szrenicę- miejsca naszego noclegu , zjedliśmy obiad i wyruszliśmy w dalszą wędrówkę w chmurach na Łabski Szczyt, do źródła Łaby oraz na Kotły Śnieżne. W drodze nie omieszkaliśmy wejść na kilka ciekawych formacji skalnych. Powrót był ciekwy ze względu na ciekawy szlak oraz piękną widoczność. Rozpościerające widoki zapierały dech w piersiach. W trakcie rajdu odbył się konkurs z wiedzy o poznanych szlakach i inetersujących miejscach. I miejsce zajęli: Agata Sieradzka, Kamil Romanowski, Kamil Frydrych, II miejsce zajęła ekipa w składzie: Sylwia Karwiec, Michał Kostrzewa, Tomasz Dąbrowa, III miejsce zajęli: Karolina Chomiak, Tomasz Herdzik, Paweł Kostek.

W konkursie fotograficznym pierwsze miejsca zajęła Agata Sieradzka. Zwycięzcom gratulujemy!