W ramach realizacji projektu ”Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” zapraszam do europejskiej platformy internetowej dla szkół SchoolEducatinGateway w celu korzystania z zasobów portalu w proponowanych obszarach:

1.  Najnowsze materiały - nowe spostrzeżenia nt polityki i praktyki w dziedzinie edukacji szkolnej w Europie

2. Punkty widzenia - poglądy ekspertów i sondaże nt  edukacji szkolnej

3. Zasoby - publikacje, poradniki oraz materiały edukacyjne rozwijające praktykę pedagogiczną

4. Oferta Erasmus+

5. Teacher Academy - oferta doskonalenia zawodowego dla nauczycieli w formie kursów tradycyjnych i online

6. Strony tematyczne

Portal oferuje w 23 językach europejskich, jeden wspólny punkt widzenia dla nauczycieli, ekspertów i innych osób zainteresowanych edukacją szkolną. Dołącz i bądź na bieżąco informowany o europejskiej polityce edukacyjnej i działaniach skierowanych do szkół.

 

biret_imagelargeerasmus