19 września 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych         im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim wraz z rodzicami i nauczycielami uczestniczyli      w XV Gali Laureatów w Brunowie, na której wręczano Stypendium Starosty Lwóweckiego, statuetki i podziękowania.

Stypendium Starosty Powiatu Lwóweckiego otrzymał uczeń klasy IV Technikum w zawodzie technik leśnik, Marcin Dec

Pozostali uhonorowani :

Damian Wroński, uczeń klasy III Technikum w zawodzie technik leśnik -  Finalista V Ogólnopolskiego Turnieju Szkół EKO w kategorii przyrodniczo-leśnej.Opiekun M.Rogólska

Jakub Wolar,uczeń klasy III Technikum w zawodzie technik leśnik              -  Laureat V Ogólnopolskiego Turnieju Szkół EKO w kategorii przyrodniczo-leśnej. Opiekun M.Rogólska

Sandra Kotlińska, absolwentka ZSZ  w zawodzie fryzjer-Finalistka  I Dolnośląskiego Konkursu o Tytuł „KRÓLA FRYZJERÓW”.Opiekun Renata Nowak

Marcin Dec,  Mateusz Cymerman, Kacper Wilas, uczniowie klasy IV Technikum w zawodzie technik leśnik  -Finaliści XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK.Opiekun Jan Harbul                                                                           

Marcin Dec, Mateusz Dąbrowa, Krystian Szczepanik, Bartek Kudła - Wicemistrzowie Finału Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Rowerach Górskich MTB Chłopców.   Opiekun Arkadiusz Cichoń                                                                                                                   

 gala1 gala3 gala4 gala5 gala6 gala7 gala