Studium TALENT 2016/2017

Wzorem lat ubiegłych w roku akademickim 2016/2017 Politechnika Wrocławska Wydział Zamiejscowy w Jeleniej Górze organizuje konkurs Studium TALENT. Zapraszamy wszystkich uczniów ostatnich (maturalnych) i przedostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych. Ruszamy w październiku.

Zapraszamy na spotkania organizacyjne, które odbędą się 11 października 2016 r.

W Wydziałach Zamiejscowych Politechniki Wrocławskiej dla uczniów z regionu danego Wydziału w salach ogłoszonych przy wejściu do budynku każdego (adresy Wydziałów Zamiejscowych: Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 78; Legnica, ul. Batorego 8; Jelenia Góra, pl. Piastowski 27).

Studium TALENT jest bezpłatne.

2 godziny tygodniowo, łącznie około 30 godzin. Zaczynamy w październiku, kończymy w marcu.

  •  Egzamin

Studium Talent kończy się egzaminem. Wszyscy Laureaci otrzymują certyfikaty konkursu.

  •  Dodatkowe punkty

Laureat konkursu otrzyma w rekrutacji na Politechnikę Wrocławską dodatkowe punkty. Ile punktów mogę otrzymać?

Zasady przyjmowania na studia w Politechnice Wrocławskiej, w latach akademickich 2016 – 2021 laureatów konkursów międzynarodowych oraz ogólnopolskich, w tym organizowanych przez Uczelnię. (docs/ZW_47_2015-z.pdf)

Prowadzone zajęcia

  •  Fizyka

w zakresie wybranych działów fizyki ogólnej

  •  Matematyka

w zakresie wybranych działów analizy matematycznej i algebry wyższej

Zapisy

  •  Zajęcia z fizyki

Uczestnicy Studium TALENT z fzyki otrzymają informację o zapisach podczas zebrania organizacyjnego 11 października 2016 r. o godzinie 16:00

  •  Zajęcia z matematyki

Uczestnicy Studium TALENT z matematyki otrzymają informację o zapisach podczas zebrania organizacyjnego 11 października 2016 r. o godzinie 16:00

http://studiumtalent.pwr.edu.pl/