Święto patrona naszej szkoły świętego Jana Pawła II uczciliśmy we wtorek 19.10.2016 poprzez udział w mszy świętej, odprawionej w gryfowskim kościele p.w. św. Jadwigi Śląskiej. Nabożeństwo poprowadził nasz katecheta ksiądz Krzysztof Żmigrodzki, któremu asystował lektor uczeń trzeciej klasy liceum ogólnokształcącego Michał Jezioro. Psalm zaśpiewała uczennica klasy trzeciej liceum ogólnokształcącego Martyna PorzucW pocztach sztandarowych wystąpili:  Sylwia Krawiec uczennica klasy czwartej technikum informatycznego, Wiktoria Nowicka uczennica drugiej klasy szkoły zawodowej, Krystian Szczepanik- uczeń drugiej klasy technikum informatycznego oraz Aleksandra Orzełek uczennica trzeciej klasy liceum ogólnokształcącego, Wiktoria Moszumańska  uczennica trzeciej klasy liceum ogólnokształcącego, Patryk Krawczyk uczeń trzeciej klasy liceum ogólnokształcącego. 12367845