IMG_7326IMG_7324 IMG_7327 IMG_7328 IMG_7330 IMG_7332 IMG_7333 IMG_7338 IMG_7340 IMG_7342 IMG_7344 IMG_7348 IMG_7351 IMG_7354 IMG_7355 IMG_7358 IMG_7366 IMG_7377 IMG_7380Jak co roku o tej porze w naszej szkole wystawione zostały JASEŁKA w których udział wzięła niezwykle utalentowana młodzież z klas IITL, IIITL, IVTi oraz IIIo  pod czujnym i przyjaznym okiem pani Iwony Grzelczak i księdza Mariusza Habiniaka. Scenariusz opracowała pani Katarzyna Romanowicz-Kłosin, a w przygotowaniu dekoracji pomagały pani Katarzyna Bronowicka i pani Agata Pender.

W naszym przedstawieniu udział wzięli:

Maryja - Sylwia Krawiec

Św. Józef - Kamil Puchala

Trzej królowie - Piotr Mika, Tomasz Herdzik i Sebastian Pieniążek

Dziadek - Michał Kostrzewa

Wnuczka -  Marcelina Ryczkowska

Herod - Aleksandra Twardochleb

Diabełek - Elwira Stanisz

Anioł Gabriel - Aleksandra Sieradzka

Anioł - Wiktoria Moszumańska

Pastuszkowie - Justyna Traube, Aleksandra Orzełek i Piotr Pietruszewski

Mieszkańcy Betlejem - Patrycja Werkowska i Weronika Chomontowska

Oprawa muzyczna - Martyna Porzuc ( pianino i śpiew), Wanesa Kowalik (śpiew) i Aleksandra Dubaniewicz (śpiew)

Prowadzący - Michał Jezioro

 

Podniosły charakter naszej uroczystości uświetnili zaproszeni goście :

Przewodniczący Rady Powiatu Lwóweckiego – Daniel Koko, 

członek Zarządu Powiatu Lwóweckiego – Małgorzata Szczepańska,

Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Gryfów Śl.- Robert Skrzypek,

Przedstawicielka Nadleśnictwa Świeradów Zdrój- Barbara Rymaszewska,  

reprezentantka Rady Rodziców-  Katarzyna Jezierska. 

Były przemówienia, życzenia i piękne wspólnie spędzone chwile. Na koniec bardzo ciepłe i mądre słowa skierował do nas ksiądz Krzysztof Żmigrodzki. Cała uroczystość przebiegła w atmosferze pokoju i wyciszenia.

JASEŁKA