W sobotę 08.12.2018 z samego rana panie Katarzyna Romanowicz-Kłosin i Iwona Grzelczak wraz z Elfami ( Zuzanną Kniaziuk i Damianem Kamińskim- uczniami liceum ogólnokształcącego, Damianem Wrońskim- uczniem technikum w zawodzie leśnik oraz Piotrem Herdzikiem i Krystianem Szczepanikiem- uczniami technikum w zawodzie informatyk) przewiozły  SZLACHETNĄ PACZKĘ ( przygotowana przez nasz ZSOiZ ) do Płakowic, gdzie znajduje się magazyn z którego podarunki trafiają bezpośrednio do wybranych rodzin. Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że udało nam się tak szybko i bezbłędnie zorganizować pomoc.

O wolontariacie można pisać i mówić wiele, ale nie to się liczy. Przecież najważniejsze są czyny:)

Następny przystanek to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a potem finał Góry Grosza. Do usłyszenia :)

podziekowanie

Jpeg Jpeg Jpeg JpegJpegJpegJpegJpeg