Emocje jeszcze nie opadły, a XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy dobiegł końca. Był to niezwykły czas polegający na otwarciu swoich serc ( i nie tylko) na drugiego człowieka. Po raz kolejny w naszej szkole znaleźli się niesamowici uczniowie, którzy zaoferowali swój czas potrzebującym, kwestując na ulicach Gryfowa Śląskiego w niedzielę-14.01.2018.

wosp

Wolontariuszami byli:

Januszczyc Kinga kl.IT

Kiryk Nikoleta kl.IIIT

Kuta Marta kl.IIIa

Kiricow Roksana kl.IIIa

Pawłowska Patrycja kl.IT

Klaver Damian kl.IT

Nowak Dominika  kl.Ia 

Ślusarczyk Martyna kl.Io

Siwik Maja Kl.Io

Dziękuję Wam za taki piękny Finał, który otworzył nam nowe ćwierćwiecze historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gdyby nie Wy ta historia by nie powstała, nie byłaby taka piękna i kolorowa.

opiekun wolontariuszy-Iwona Grzelczak