I.Code Two w Jeleniej Górze jest firmą specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości aplikacji na platformy Microsoft Office Outlook i Exchange Server. Tworzone przez nich rozwiązania wspomagają pracę grupową w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz usprawniają administrowanie serwerami pocztowymi w firmach i instytucjach na całym świecie. Posiadają status Gold Microsoft Partner w dziedzinie ISV (Independent Software Vendor), a z tworzonych przez nich aplikacji korzysta obecnie prawie 10 000 firm i milion użytkowników z ponad 90 krajów świata.

code two

II.Jupiter w Gryfowie Śląskim została założona w 1998 roku. W 2004 r. powstała bezprzewodowa sieć JupiterNet, do której przyłączono coraz więcej miejscowości. Ich ambicją jest bycie najlepszym sklepem i serwisem komputerowym w Gryfowie i okolicy.

jupiter_sklep

III.Sogen Zakład Usług Informatycznych Grzegorz Piejko w Gryfowie Śląskim. Firma powstała w roku 1998, zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną małych i średnich firm, administracją sieci informatycznych, wdrażaniem nowych usług sieciowych oraz umożliwia bezprzewodowy dostęp do sieci internetowej Sogen.

sogen

IV.NetComp Usługi Komputerowe Janusz Wyspiański w Lubaniu.

netcomp

 

V.Bielak-Systemy Grzegorz Bielak