W dniu 5 listopada 2013 r. uczniowie klas II, III i IV TH, kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa, odbyli wycieczkę o charakterze wizyty zawodoznawczej w Hotelu PLATINUM we Wrocławiu. Odwiedzany przez uczniów obiekt jest jednym z pięciu na terenie Wrocławia posiadającym najwyższy standard w ramach kategorii pięciu gwiazdek. Celem tej wizyty było poznanie organizacji i technik pracy w obiekcie hotelarskim ze szczególnym uwzględnieniem pracy służby pięter, recepcji oraz działu gastronomicznego. Ponadto uczniowie zapoznali się ze standardami obsługi, wyposażenia oraz usługami które świadczy hotel. Po odbytym szkoleniu uczniowie skorzystali z posiłku który serwowany był na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Pobyt w ramach wizyty zawodoznawczej w całości został sfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

 

A oto link do strony internetowej Hotelu Platinum we Wrocławiu:

http://www.platinumpalace.pl/hotel-wroclaw/