Dnia 15.06.2021r. rozstrzygnięto konkurs fotograficzny pt. „Fajne miejsce, w którym zdarzyło mi się czytać w czasie pandemii…” . Komisja w składzie: Przewodnicząca- Pani Agnieszka Jankiel Wolska, członkinie : Agata Pender, Małgorzata Szczepańska ustaliły, że przyznają dwie równorzędne nagrody dla :

  1. Anny Mróz z klasy II TL
  2. Marceli  Wnukowicz z klasy II TIP

A. Mróz II TL M. Wnukowicz II TIP

W/w uczennice otrzymają nagrodę w postaci odbycia sesji fotograficznej u Pani Agnieszka Jankiel Wolskj.

Dostarczono jeszcze jedno zdjęcie poza konkursem, które otrzymało wyróżnienie i objęte będzie prezentacją. Zdjęcie zostało wykonane przez M. Wnukowicz, które ukazywało dwójkę nauczycieli czytających książkę autorstwa jednego z nich tj. Mieczysława Gnacha pt.” Nasze Bożkowice. Wspomnienia mieszkańców”.

Gnach i Szczepka

 

     GRATULUJEMY!