Projekt edukacyjny „Akademia Zdrowia i Urody” kierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i realizowany w terminie od 15 lutego do 15 kwietnia br.

Organizatorem jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie we współpracy z Partnerami Uczelni.

Na uczniów czeka ponad 50 bardzo interesujących, całkowicie bezpłatnych spotkań i lekcji online oraz warsztatów w specjalistycznych pracowniach i laboratoriach Uczelni, w formie stacjonarnej prowadzonych przez wybitnych specjalistów – wykładowców WSIIZ.

Ideą projektu jest popularyzacja wiedzy w zakresie kosmetologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, chemii żywności, dostarczenie rzetelnych informacji m. in.: z zakresu prawidłowej pielęgnacji  twarzy, ciała, stóp, racjonalnego odżywiania, bezpieczeństwa żywności, tworzenia, składu i działania kosmetyków, rozwoju osobistego oraz naukę konkretnych umiejętności, np. technik komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, radzenia sobie ze stresem

Wszystkie lekcje, warsztaty oraz spotkania w ramach Akademii Zdrowia i Urody są opublikowane na stronie internetowej: https://wsiiz.pl/akademia-ziu

Dodatkowo uczniowie będą mogli otrzymać certyfikat uczestnictwa w Akademii Zdrowia i Urody. Aby otrzymać certyfikat należy skorzystać z wybranych minimum trzech lekcji/ warsztatów edukacyjnych, wziąć udział w wybranym quizie z danego obszaru tematycznego oraz skorzystać ze spotkania online.

Dla uczestników quizów z określonego obszaru tematycznego przewidziane są miłe niespodzianki, natomiast dla zwycięzców cenne nagrody ufundowane przez Partnerów Uczelni.

logo Akademia Zdrowia i Urodyaziu-plakataziu-baner