13.01.2017 uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i zawodowych im. Jana Pawła II wzięli udział w XIX regionalnym przeglądzie kolęd i pastorałek w Lubomierzu. Uczniowie klasy IIIo liceum ogólnokształcącego - Martyna Porzuc i Michał Jezioro zajęli drugie miejsce w kategorii duety, śpiewając uroczą kolędę „Mizerna cicha”. Wypadli znakomicie.

Bardzo pięknie zaprezentował się nasz zespół muzyczny w składzie:  Kamil Puchala, Sylwia Krawiec, Aleksandra Sieradzka, Wanessa Kowalik, Nikola Kiryk, Martyna Porzuc, Michał Kostrzewa, Patryk Krawczyk i Michał Jezioro wykonując, przy akompaniamencie gitary, kolędę „Dzisiaj w Betlejem”. Obecny na widowni „osobisty funclub” był bardzo zachwycony i dumny z występu.

W skład funclubu, który przyjechał z Gryfowa Śląskiego  wchodzą: Elwira Stanisz, Weronika Chomontowska, Wiktoria Moszumańska, Patrycja Werkowska, Piotr Mika, Natalia Larysz, Piotr Pietruszewski, Tomasz Herdzik i pani Iwona Grzelczak. 

Było super!dyplom