SKS-logo-gotowe-01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 29 stycznia w naszej szkole odbywają się zajęcia pozalekcyjne w ramach programu ” SZKOLNY KLUB SPORTOWY „.

Program „Szkolny Klub Sportowy” jest działaniem systemowym skierowanym do  szkół ponadgimnazjalnych, bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną. Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole. Przy naborze do grup pracujących          w programie priorytet powinna mieć młodzież nieuczestnicząca w innych zorganizowanych formach aktywności fizycznej, np. w klubach sportowych.

Zajęcia dla chłopców prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego – Arkadiusz Cichoń ( zapisy trwają przez cały czas ) . W miesiącach luty, marzec ( będą to zajecia na siłowni dwa razy w tygodniu , natomiast w okresie wiosny i lata -zajęcia na boisku oraz na rowerach górskich ).

Harmonogram zajęć chłopców w miesiącach luty , marzec

Poniedziałek – godzina 14:45 -16:00 siłownia

Środa – godzina 14:45-16:00 siłownia

oraz dodatkowo raz  wmiesiącu piątek godzina 14:00-15:00 -siłownia

Każdy uczestnik programu otrzyma na koniec projektu certyfikat ukończenia oraz wyższą ocenę na koniec roku z wychowania fizycznego

 

ZAPRASZAMY

siłownia6w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-perelka-240_4fd85cde24f6b

SIŁOWNIA