OBEJRZYJ FILM O SZKOLE

28.04.2017 podczas uroczystego apelu z udziałem gości zaproszonych, dyrekcji, nauczyciel, pracowników szkoły i młodzieży szkolnej pożegnaliśmy uczniów klasy IIIo liceum ogólnokształcącego i IVT technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk. Była to bardzo wzruszająca uroczystość i jak każda tego typu jedyna w swoim rodzaju. Już nic nie będzie takie samo. Pożegnaliśmy uczniów, którzy bardzo aktywnie uczestniczyli w życiu ZSOiZ im. Jana Pawła II. Nasi absolwenci liceum ogólnokształcącego: Michał Jezioro (przewodniczący Samorządu Szkolnego), Marcelina Ryczkowska ( z-ca przewodniczącego), Martyna Porzuc ( z-ca przewodniczącego),  Weronika Chomontowska ,Igor Holeniewski, Aleksandra Jańczyk,  Magdalena Kalwat, Dawid Kowalik, Wanessa Kowalik, Patryk Krawczyk, Wiktoria Moszumańska, Aleksandra Orzełek, Piotr Pietruszewski, Adrian Schönung, Aleksandra Sieradzka, Elwira Stanisz, Aleksandra Twarochleb, Damian Więcewicz, Patrycja Werkowska, Mateusz Baszak i technikum: Sylwia Krawiec ( kronikarz szkolny), Natalia Larysz, Karolina Chomiak, Tomasz Dąbrowa, Tomasz Herdzik, Paweł Kostek, Michał Kostrzewa, Łukasz Łasocha, Piotr Mika, Adam Pasterniak, Jakub Pawełkiewicz, Sebastian Pieniążek, Dawid Reut, Mariusz Wojtanowski, Krystian Żądło.

Kochani absolwenci żegnamy Was życząc, by jak najwięcej Waszych marzeń się spełniło. Żebyście zawsze czuli, że postępujecie w zgodzie ze sobą. Byście po prostu znaleźli własną drogę do szczęścia. Osiągnęli to, co sami sobie postawicie za cel i poczytacie za sukces. I by nigdy nie zabrakło przy Was bliskich osób, z którymi swoją radość i swoje szczęście będziecie mogli dzielić.